رفتن به مطلب
انجمن پشتیبانی لاراول ایران

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

ahmand

کمک درباره تولید رمزهای هش شده برای لاراول با php

Recommended Posts

سلام دوستان . من یک وب سایت دارم که حدود 25 هزار کاربر داره . الان دارم سایت رو با لاراول بازنویسی می کنم . قبلا با php  خام نوشته بودم .

الان می خوام یوزرهای خودم رو وارد جدول یوزر لاراول کنم . توی سیستم قبلی با md5 ذخیره می کردم . البته رمز عبور اصلی رو هم که هش نشده بودن رو توی یک جدول جدا ذخیره دارم ( که به درد همچین روزی می خوره )

حالا با نوشتن php یوزرها رو به جدول لاراول انتقال دادم اما پسوردها رو نمی دونم طبق چه فرمولی وارد کنم . هر کاری می کنم زمان وارد شدن کاربر پسوردها رو یکی نشون نمی ده و وارد حساب نمی شه شد .

ممنون میشم راهنمایی کنین تا بتونم جدول یوزرهای قدیم رو به جدول جدید با تغییر پسورد ( که خود پسوردها رو بدون md5 کردن هم دارم ) وارد کنم .

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

رمزها رو باید طبق الگوریتم خود لاراول تبدیل کنید و برای هر کاربر رو در رکورد خودش ذخیره کنید. توی لاراول از کد زیر برای تعیین رمز استفاده میشه

$password = Hash::make( '123456789');

در 7 ساعت قبل، saber گفته است :

رمزها رو باید طبق الگوریتم خود لاراول تبدیل کنید و برای هر کاربر رو در رکورد خودش ذخیره کنید. توی لاراول از کد زیر برای تعیین رمز استفاده میشه

$password = Hash::make( '123456789');

ممنون بخاطر پاسخ . خارج از لاراول و توی php میشه به این الگوریتم رسید ؟ یا حتما باید با خود لاراول جدول کاربرها رو توی جدول جدید کپی کنم و پسوردشون رو هش کنم ؟

وارد این گفتگو شوید

میتوانید پیام خود را ارسال کنید و بعد ثبت نام نمایید. در صورتی که حساب کاربری دارید, هم اکنون وارد شوید و در این گفتگو شرکت کنید.

مهمان
پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...