رفتن به مطلب
انجمن پشتیبانی لاراول ایران

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

banafsheh

کمک برای تغییر فونت بخش مدیریت در لاراول

Recommended Posts

سلام و عرض ادب ، من یک مشکلی داشتم برای تغییر فونت مدیریت یک اسکریپت لاراول که فونت قالب هاش رو تغییر دادم اما متاسفانه فونت مدیریت اسکریپت تغییر نکرد خیلی تلاش کردم اما اوکی نشد متاسفانه...................

من فایل public که فونت ها همگی در اون قسمت قرار دارند رو برای شما در همین جا آپلود می کنم لطفا دوستان عزیز حتما کمکم کنید تا فونتش رو تغییر بدم.

لینک دانلود فایل اسکریپت : https://s17.picofile.com/file/8421215818/public.zip.html

ظاهرا فونت مدیریت در ادرس زیر می باشد وقتی فونت ادرس زیر رو حذف می کنم فونت مدیریت از اون حالت خارج میشه

public/assets/fonts/Almarai

ادرس سایت : niyazwp.ir

میخوام فونتش رو به ایران سانس وب یا فونت دیگه ای تغییر بدم ، امیدوارم در اینجا کسی از دوستان باشه که کمکم کنه چون من خودم یک هفته تلاش کردم نشد ممنون از همه دوستان

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

توی فایل css که در بخش مدیریت سایت لود میشه فونتها رو فراخوانی کردید؟ از طریق فونت فیس میتونید فونت رو توی فایل css که در بخش مدیریت لود میشه فراخوانی کنید

و در هر جایی که میخواید از فونت مربوطه استفاده کنید

در 1 دقیقه قبل، saber گفته است :

توی فایل css که در بخش مدیریت سایت لود میشه فونتها رو فراخوانی کردید؟ از طریق فونت فیس میتونید فونت رو توی فایل css که در بخش مدیریت لود میشه فراخوانی کنید

و در هر جایی که میخواید از فونت مربوطه استفاده کنید

درود دوست گرامی ، متاسفانه هر کاری که انجام دادم نشد ، من فونت ایران سانس رو برای شما خصوصی ارسال می کنم اگر امکانش هست فایلی که در بالا قرار دادم دانلود کنید و برای من اوکی کنید اگر وقت دارید البته ، از شما ممنون میشم اگر این لطف رو برای من انجام بدید چون واقعا یک هفته می باشد که این مشکل را نتوانستم حل کنم ، تشکر میکنم از شما

وارد این گفتگو شوید

میتوانید پیام خود را ارسال کنید و بعد ثبت نام نمایید. در صورتی که حساب کاربری دارید, هم اکنون وارد شوید و در این گفتگو شرکت کنید.

مهمان
پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...