رفتن به مطلب
انجمن پشتیبانی لاراول ایران

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

mojtabaqri

توسعه با لاراول مشاوره

Recommended Posts

سلام من یه اتوماسیون دارم برای دانشگاه توسعه میدم هنوز تو مرحله تحلیل و در اوردن نیازمندی هام هسنم  . اتوماسیون شامل 9 بخش هست  
هر 9 تا بخش مسئول جدا دارن و نقش های جدا ،  سطح دسترسی های جدا چییزی که هست اینه که من میخام وقتی یه درخواست مثلا ثبت شده و اول رسیده به بخش شماره 1 نوتیفکشن بره برا بخش شماره 1 وقتی بخش شماره 1 تایید کرد درخواست رو بره  بره مرحله بعدی برای بخش شماره 2 و برا اونم نوتیفکشن بیاد و همینجور تا اخر  چون تجربه اولمه و همچین چیزی ننوشتم راهنمایی میخام اول اینکه  نوتیفکشن رو چجور طراحی کنم ؟ دوم اینکه این انتقال به بخش ها روندش چطوریه یه توضیح کوچیک و مختصر ساده بدین متوجه بشم ممنون میشم

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

برای پیاده سازی این سیستم اول برای بخش نوتیفیکیشنها میتونید یه سرویس بنویسید و تمامی کارهای مربوط به ارسال نوتیفیکیشن رو به عهده این سرویس بذارید

باید بسته به منطق پروژه خودتون این سرویس نوتیفیکیشن رو طراحی کنید که مثلا ارسال ایمیل یا پیامک و یا هر چیز دیگه ای داشته باشه و اگه اصولی طراحی بشه

بعدا براحتی میشه نوع ارسالهای جدید بهش اضافه کرد مثلا اولش فقط با پیامک کار میکنه بعدا براحتی میشه بهش ایمیل اضافه کرد.

در مورد انتقال به بخشها هم وقتی مثلا نامه ای وارد بخش اول میشه توی این بخش بررسی میشه و وقتی تایید شد مدیر این بخش باید موقعی که تایید میکنه

بخش بعدی رو هم انتخاب میکنه و نامه بعد از تایید به بخش بعدی ارسال میشه که برای اینکار میتونید لیست تمامی بخشها رو در بخش تایید نامه ها قرار بدید

تا مدیر مربوطه بتونه از لیست مقصد بعدی رو انتخاب کنه و یه مورد هم اینکه باید توی هر مرحله به مقصد بعدی دسترسی مشاهده نامه ها رو بذارید که همه اینها

براحتی با کنترل دسترسی ها و تایید و تعیین بخش بعدی کامل قابل پیاده سازی هستن. موقعی هم که نامه ای رو تایید میکنید و بخش بعدی هم که انتخاب شده

شما به اطلاعات بخش بعدی دسترسی دارید و میتونید شماره موبایل یا ایمیلش رو دریافت کنید و براش نوتیفیکیشن ارسال کنید.

وارد این گفتگو شوید

میتوانید پیام خود را ارسال کنید و بعد ثبت نام نمایید. در صورتی که حساب کاربری دارید, هم اکنون وارد شوید و در این گفتگو شرکت کنید.

مهمان
پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...