رفتن به مطلب
انجمن پشتیبانی لاراول ایران

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

Recommended Posts

سلام اساتید محترم

من برای فایل منیجر تو پروژم مشکلی پیش امده بهترین راه اینه که از روی پروژم حذف کنم و مجدد نصبش کنم ممکنه راهنمایی بفرمایید چطور فایل منیجر رو حذفش کنم از پروژم

با سپاس فراوان

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

با سلام خدمت اساتید محترم

اول با عذر خواهی از شما که یک تاپیک قبل ایجاد کردم ولی اگه مشکلم واضح بگم شاید بهتر باشه البته باز هم عذر میخام

من میخاستم با فایل منیجر علاوه بر عکس فیلم هم اپلود کنم تنظیمات داخل فایل lfm.php رو تمام انجام دادم از جمله اضافه کردن فرمت mp4  و افزایش سقف اپلود تا 2 گیگ و تمام تنظیمات داخل فایل php.ini زمپ رو هم انجام دادم منجمله افزایش سقف اپلود و ... تونستم فیلم با حجم 10 مگ رو با موفقیت اپلود و توی دیتا بیس ذخیره کنم ولی برای فیلمهای با حجم 90 مگ تقریبا تا 60 درصد پیش رفت میکرد و متوقف میشد امدم و داخل فایل dropzoon.min.js مقدار timeout  رو تغییر دادم مشکل متوقف شدن حل شد منتهی ارور دیگه ظاهر شد که تیک اپلود شدن رو میزنه ولی اپلود نمیکنه و یک ارور میده که عکسش رو ضمیمه میکنم.

واقعا دیگه نتونستم این ارور رو برطرفش کنم و تنها راهی که به ذهنم میرسه حذف فایل منیجر و نصب مجددش هست که اون رو هم نتونستم پیداش کنم

اگه اساتید محترم راهنمایی بفرماین از گرداب بیام بیرون واقعا ممنون میشم

باز هم از اینکه تاپیک تکراری زدم عذر میخام با سپاس فراوان از شما

Untitled.png

در 1 ساعت قبل، ابوالفضل طالبی گفته است :

مسیرش که مشخص هست در vendor/unisharp

در php.ini علاوه بر افزایش حجم آپلود باید متغییر max_execution_time رو هم افزایش بدید

سلام استاد از اینکه فرمودید مسیرش که مشخص هست در vendor/unisharp برای حذف فایل منیجر هستش چون پروژم اماده نصب روی هاست هستش یه خورده محتاط هستم برای پاک کردن یعنی خوب متوجه شدم باید فایلهایی که داخل این مسیر هست رو پاک کنم و مجددا فایل منیجر رو نصب کنم تنها به راه حل حذف فایل منیجر رسیدم چون اروری که عکسش رو پیوست کردم نمیتونم رفعش کنم

max_execution_time  این قسمت رو قبلا هم افزایش دادم استاد منتهی فیلمها رو تیک اپلود میزنه و اپلود نمیکنه

با سپاس از شما که صبورانه کمکم میکنید

در در ۱۳۹۸/۱۰/۴ در 02:19، mahdi72 گفته است :

سلام اساتید محترم

من برای فایل منیجر تو پروژم مشکلی پیش امده بهترین راه اینه که از روی پروژم حذف کنم و مجدد نصبش کنم ممکنه راهنمایی بفرمایید چطور فایل منیجر رو حذفش کنم از پروژم

با سپاس فراوان

composer remove package-name
اگه به صورت گلوبال نصب کردین
composer global remove package-name

در 1 ساعت قبل، majid00731 گفته است :

سلام استاد طالبی

من برای قسمت فایل منیجر همه مراحل انجام دادم اما خطای404 میده.

مشکل فایل منیجر قبلا در انجمن چندین بار مطرح شده اگر اجمن رو جستجو میزدید سریع پیدا میکردید

یکی از تاپیکهایی که پاسخ داده شده:

در 24 دقیقه قبل، saber گفته است :

مشکل فایل منیجر قبلا در انجمن چندین بار مطرح شده اگر اجمن رو جستجو میزدید سریع پیدا میکردید

یکی از تاپیکهایی که پاسخ داده شده:

ممنون

وارد این گفتگو شوید

میتوانید پیام خود را ارسال کنید و بعد ثبت نام نمایید. در صورتی که حساب کاربری دارید, هم اکنون وارد شوید و در این گفتگو شرکت کنید.

مهمان
پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...