رفتن به مطلب
انجمن پشتیبانی لاراول ایران

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

Recommended Posts

با سلام خدمت استاد گرامی

استاد بعد از پاسخ به سوالهای که قبلا از شما پرسیدم خدا رو شکر پروژه اول به مرحله خوبی رسید

ولی با شروع ویدئو نوزده و ایجاد پروژه جدید تازه فهمیدم که چقدر اشکال دارم و در ساده ترین چیزها گیر کردم به طوری که دارم از اول ویدئوها رو نگاه می کنم

اما واقعا این خیلی سادس گفتم از شما بپرسم واقعا چرا نباید متوجه بشم .

استاد اشکال اینجاست که الان بعد از نوشتن اسم دامنه ام مثلا همان prj.cod با اسلش دیگه نه welcome ی باز میشه نه ایندکسی حتی روت و کنترلر رو هم طبق فایل پیوست تنظیم کردم آدرسها و پوشه ها رو بهم نشون می ده

لطفا نگید انگار هیچی یاد نگرفتی نه واقعا اینطور نیست هر سوالی پرسیدم و راهنمایی فرمودید تونستم اشکال رو رفع کنم

الان که استاد طالبی فرمودند دسته بندی کاملی داشته باشیم و در هر قسمتی یه پوشه front و back بسازید که اگه پروژه رو بر فرض به کسی دادید سر از کارتون در بیاره از این داستان به بعد انگار توی آدرس دهی ها مشکل دارم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون  من هم کنترلرم ، ایندکسم رو در آدرسهای ذیل گذاشتم

D:\wamp64\www\laravel1\QOB\app\Http\Controllers\front

D:\wamp64\www\laravel1\QOB\resources\views\front

عکس گرفته بودم از محتویات فایلها ولی پیوست نشد

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

سلام استاد ببخشید دیر جواب دادم والا نمی تونستم وارد سایت بشم هر بار باید رمزم رو آپدیت کنم چرا؟

کلا هم یه وقتایی پیام می ده ایمیلتون رجیستر نشده 

بعد از آن دیگه ولش کردم 

امروز رفتم توی اسپم دیدم خدا رو شکر ایمیل بازیابی آمده 

در هر حال 

خیر روی لوکال کار می کنم 

بعدا که می خواهیم انتقال بدیم به هاست مهمه این مورد که نوشتم؟

راستش کلا ناامید شدم و از اول دارم دوباره ویدئوها رو پیش می رم فقط این داستان public و resource و ساخت زیر پوشه ها که الزامی هست یا نه رو بهم بگید ممنون میشم 

ارتباط با دیتا بیس هم نتونستم برقرار کنم گفتم کلا برم از اول 

حالا که رفتم از اول با زدم prj.cod بدبختانه سایت نشون نمی ده که پوشه ها رو نشون می ده

ولی من بالاخره به نتیجه می رسم و نشون می دم که از آموزشهای آنلاین بدون استادی در حضور هم میشه لاراول رو یادگرفتم

در کانال تلگرامی کلی بهم خرده گرفتند که شما مبانی برنامه نویسی بلد نیستی و فلان و.... ولی من خیلی خوب پیش رفته بودم تا اینجا که خراب شد..

وارد این گفتگو شوید

میتوانید پیام خود را ارسال کنید و بعد ثبت نام نمایید. در صورتی که حساب کاربری دارید, هم اکنون وارد شوید و در این گفتگو شرکت کنید.

مهمان
پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...