رفتن به مطلب
انجمن پشتیبانی لاراول ایران

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

Recommended Posts

سلام دوستان

من برای تایید ایمیل کاربر به مشکل خوردم به طوری که تمام مراحل تایید ایمیل کاربر رو چندین بار چک کردم اول درست کار میکرد بعد روی پروژه چن پکج نصب کردم و پاک کردم حالا به مشکل خورده علتش هم خیلی گشتم نفهمیدم واقعیتش میخاستم کاربران انلاین تو سایت نمایش بدم که اون د رست شد ولی این بهم ریخت

مشکل اینجاست که من برای یک قسمت سایتم میدل ور  verified رو جهت اینکه حتما کاربر ایمیلش رو تایید کنه اعمال کردم که عکسش رو هم پیوست میکنم منتهی رو لینک مربوطه که میدل ور فوق قرار داره کلیک میکنم این ارور رو میده Call to a member function hasVerifiedEmail() on null

فقط من برای اینکه بتونم کاربران انلاین سایت رو نمایش بدم امدم و در فایل session.php مقدار diver از file به database تغییرش دادم .

خیلی تو نت گشتم خدم احتمال میدم که سشن برا کاربر ست نمیشه یا همچین چیزی.

تو عکس اخری که پیوست میکنم برا کنترلر 
VerificationController.php

هستش متد show  ورودی Request در صورتی که تو قسمت vendor  و روتها برای متد show ورودی اعمال نشده ممکنه توضیح بدین اون Request از کجا میاد و حامل چه اطلاعاتی هست عکس از قسمت روتها رو هم پیوست میکنم

با سپاس از اساتید عزیزم

1.png

5.png

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

در ۱ ساعت قبل، ابوالفضل طالبی گفته است :

یکبار دیگه دقیقا طبق همین آموزش مراحل رو انجام بدید:

با سلام خدمت استاد عزیزم

مشکل پیدا کردم مشکل از نصب composer require cartalyst/sentinel

که میخاستم نمایش بدم که در حال حاضر چن تا کاربر عضو و چن تا کاربر مهمان تو سایتم هست اون رو حذف کردم درست شد منتهی تو روشی که تو نت پیدا کردم استفاده از اون پکج الازامی بود ممکنه یک روش یا قطعه کدی معرفی کنین که بتونم کاربرها رو نمایشش بدم اون روش که انجام دادم خیلی خوب بود که برای verify به مشکل خوردم

با سپاس از شما و دوستان گرامی که صبورانه وبا محبت فراوان پاسخ گو هستین

وارد این گفتگو شوید

میتوانید پیام خود را ارسال کنید و بعد ثبت نام نمایید. در صورتی که حساب کاربری دارید, هم اکنون وارد شوید و در این گفتگو شرکت کنید.

مهمان
پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...