رفتن به مطلب
انجمن پشتیبانی لاراول ایران

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

mavara.designer@gmail.com

اشکال در مسیر درسهای که از استاد می گیریم

Recommended Posts

باسلام و تشکر از استاد گرامی جناب آقای طالبی 

ممنون از تدریس عالیتون 

استاد گاهی در مواردی به علت اختلاف در ورژن لاراولمون با آنچه تدریس میشه به گیرهایی بر می خوریم که خیلی سرچ می کنیم و بالاخره متوجه میشیم که مثلا باید آدرس روتها و مسیرها رو کامل بدیم و ....

و چون واقعا مبتدی هستیم ... در هر حال الان ویدئوی 14 هستم و خیلی مطالب عالی یادگرفتم و در این روز عید از خدای بزرگ برای شما سلامتی و طول عمر با عزت خواستارم 

الان دیگه واقعا نمی فهمم این قسمت چی می گه و چکار باید بکنم لطفا فایل پیوست را ملاحظه و راهنمایی بفرمایید با تشکر

Error1.jpg

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

با سلام و تشکر از شما بله دقیقا فکر کردم باید تعریف بشه ولی دیدم خب چند خط بالاتر تعریف شده 

$msg = "عنوان وارد شده تکراری است";
ولی این ارتباط با بلید رو میشه بفرمایید تا این رو هم تست کنم ممنونم

احتمالا داخل یه شرط تعریف شده و هیچکدوم از شرایط شرط شما برقرار نبوده برای همین مقداردهی نشده برای حل مشکل یا باید چک کنید اگر متغییر msg وجود داشت نمایش داده بشه

و یا بطور پیشفرض متغییر msg رو null قرار بدید که در صفحه blade خطا نده

سلام استاد محترم ممنونم که با سعه صدر پاسخ من رو می دید خیلی خوشحالم از اینکه گام به گام با درسها پیش می رم و واقعا گاهی برای رفع یه error اونقدر سرچ می کنم  و زوم می کنم روی مونیتور برای رفع آن که اشک از چشمم می یاد ولی واقعا بعد از 20 و چند سال دوری از تحصیل آکادمیک و اینگونه واقعا از پختگی کلام استاد طالبی لذت می برم ... و اونقدر انگیزه شده که امیدوارم بتونم این بار موفق بشم ...

و اینکه شما وقت می زارید ممنونم

راستش عین خود فایلهای استاد رو هم که به جای .categorycontrol می زارم همین اشکالات می یاد فایلی که طی مراحل درسی با ایشون پیش رفتیم رو نمی دونم چکار کردم که بعد از تنظیم message ها درس فکر کنم 14 بود تفاوت save  و create این اشکال مونده تا الان که npm و نود رو هم نصب کردم یه توضیحی فرستادم لطفا ملاحظه بفرمایید 

ممنونم خیلی وارد نیستم استاد که بدونم کجا باید  متغییر رو null کنم ...

مشکل زیاد دارم اتصال با دیتابیسم هم از یه جایی خراب شده و واقعا گیج شدم ولی اگه شده از اول شروع می کنم تا اشکال رو پیدا کنم ممنونم از مدیر محترم و استاد بزرگوار

Error2.jpg

سلام خواهش میکنم انشالله درست میکنید

توی فرمتون فیلد منتشر شده و منتشر نشده رو مقدارهاشون رو برابر 1 و 0 قرار بدید تا موقع ذخیره توی دیتابیس خطا نداشته باشید

سلام استاد ببخشید یه مدت گیر بودم نتونستم بیام خدمتتون و جواب شما بزرگوار رو ببینم چشم امشب برم خونه حتما مقادیر رو تغییر می دم و نتیجه رو خدمتتون اعلام می کنم 

با سلام و خسته نباشید به تنظیم کنندگان سایت الفیار

و تشکر از آموزشهای خوبتون

ببخشید یه سوال داشتم

در درس لاراول از ویدئو نوزده به بعد که پروژه جدید رو نصب می کنیم

و همه چیز رو در زیر پوشه back و front می فرستیم از زیر پوشه sources حتی روت و کنترلر رو هم از روی درسهای قبلی ست می کنم ولی مستقیم صفحه اول و ادمین باز نمی شه

ساختار درختی باز میشه باید برم تا برسم به فایل index.blade.php برسم روش دابل کلیک کنم تا توی مرورگرم باز بشه

ببخشید سوالم مبتدیه ولی باور بفمرمایید خیلی سر و کله زدم نفهمیدم

می خواستم عکس بفرستم ولی اجازه بارگذاری هم بهم دیگه نمی ده سایت

لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

وارد این گفتگو شوید

میتوانید پیام خود را ارسال کنید و بعد ثبت نام نمایید. در صورتی که حساب کاربری دارید, هم اکنون وارد شوید و در این گفتگو شرکت کنید.

مهمان
پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...