رفتن به مطلب
انجمن پشتیبانی لاراول ایران

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

Recommended Posts

سلام من برای ریست کردن پسورد به این ارور بر خوردم لطفا اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید 

در ضمن برای verified کردن یک پست مثلا من تست کردم بعد ثبت نام بدون verified  میشه پست رو دید من برای این که مشخص نشه توی navbar شرط گذاشتم 

(if(Auth::user()->email_verified_at==true@

وگرنه لینکش دادم به صفحه ثبت نام  اگه صحیح که هیچ اگر صحیح نیست بی زحمت این مورد هم راهنمایی بفرمایید.

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

در 7 ساعت قبل، azam گفته است :

سلام من برای ریست کردن پسورد به این ارور بر خوردم لطفا اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید 

در ضمن برای verified کردن یک پست مثلا من تست کردم بعد ثبت نام بدون verified  میشه پست رو دید من برای این که مشخص نشه توی navbar شرط گذاشتم 

(if(Auth::user()->email_verified_at==true@

وگرنه لینکش دادم به صفحه ثبت نام  اگه صحیح که هیچ اگر صحیح نیست بی زحمت این مورد هم راهنمایی بفرمایید.

Target class [auth.password] does not exist.

در مورد خطای بازیابی رمز روتهای سایتتون رو چک کنید احتمالا مشکل از روتها هست

در مورد مشاهده پستها در صورت وریفای بودن اون کاری رو که انجام دادید هم میتونید ادامه بدید ولی برای اینطور موارد بهتر هست جدول کاربران یه فیلد مثلا با نام active داشته باشه

و هر کاربری که وریفای کرد مقدار active رو true کنید با این روش فردا اگر خواستید فعالسازی حساب کاربری از طریق پیامک هم داشته باشید کمترین تغییر رو توی سایت اعمال میکنید.

در 3 ساعت قبل، saber گفته است :

در مورد خطای بازیابی رمز روتهای سایتتون رو چک کنید احتمالا مشکل از روتها هست

در مورد مشاهده پستها در صورت وریفای بودن اون کاری رو که انجام دادید هم میتونید ادامه بدید ولی برای اینطور موارد بهتر هست جدول کاربران یه فیلد مثلا با نام active داشته باشه

و هر کاربری که وریفای کرد مقدار active رو true کنید با این روش فردا اگر خواستید فعالسازی حساب کاربری از طریق پیامک هم داشته باشید کمترین تغییر رو توی سایت اعمال میکنید.

Route::prefix('passwords')->group(function () {
    Route::get('/request', 'Auth\ForgotPasswordController@showLinkRequestForm')->name('password.request');
    Route::post('/email', 'Auth\ForgotPasswordController@SendResetLinkEmail')->name('password.email');
    Route::get('/reset{token}', 'Auth\ResetPasswordControllerr@showResetForm')->name('password.reset');
    Route::post('/reset', 'Auth\ResetPasswordController@reset');

});

روتهای من اینها هستن فک کنم از مورد دو ایراد میگیره  [auth.password]  واین مورد رو پیدا کردم در فایل password.php هست 

شما از کدوم نسخه لاراول استفاده میکنید؟ نسخه های 6 به بعد که با اجرای کامند auth کد زیر همه روتها رو در فایل web.php هندل میکنه

Auth::routes();

در نسخه های قبلی هم با کد زیر بخش پسورد رو میشه هندل کرد

Route::group(['namespace'=>'auth'],function (){
    $this->get('password/reset', 'ForgotPasswordController@showLinkRequestForm')->name('password.request');
    $this->post('password/email', 'ForgotPasswordController@sendResetLinkEmail')->name('password.email');
    $this->get('password/reset/{token}', 'ResetPasswordController@showResetForm')->name('password.reset');
    $this->post('password/reset', 'ResetPasswordController@reset')->name('reset.password');
});

در 39 دقیقه قبل، saber گفته است :

شما از کدوم نسخه لاراول استفاده میکنید؟ نسخه های 6 به بعد که با اجرای کامند auth کد زیر همه روتها رو در فایل web.php هندل میکنه

$this->get('password/reset', 'ForgotPasswordController@showLinkRequestForm')->name('password.request');
    $this->post('password/email', 'ForgotPasswordController@sendResetLinkEmail')->name('password.email');
    $this->get('password/reset/{token}', 'ResetPasswordController@showResetForm')->name('password.reset');
    $this->post('password/reset', 'ResetPasswordController@reset')->name('reset.password');
});

نسخه 7 با اینکه روت ها رو برداشتم بازم مشکلم حل نشد باز همون لرور میده 

use Illuminate\Foundation\Auth;

use Illuminate\Support\Facades\Password;

یا 

use Auth;
use Password;

کلاس هم به کنترولر فورگت و ریست یوز کردم بازم ارور میده Target class [auth.password] does not exist.

در 39 دقیقه قبل، saber گفته است :

});

نسخه 7 با اینکه روت ها رو برداشتم بازم مشکلم حل نشد باز همون لرور میده 

use Illuminate\Foundation\Auth;

use Illuminate\Support\Facades\Password;

یا 

use Auth;
use Password;

کلاس هم به کنترولر فورگت و ریست یوز کردم بازم ارور میده Target class [auth.password] does not exist.

توی نسخه 7 خود لاراول همه کدها و روتها رو هندل میکنه مگه اینکه کدها دستکاری شده باشن

شما دقیقا برای پیاده سازی auth چیکار کردید؟ دستورات زیر رو اجرا کردید؟

composer require laravel/ui

php artisan ui vue --auth

در 8 ساعت قبل، saber گفته است :

توی نسخه 7 خود لاراول همه کدها و روتها رو هندل میکنه مگه اینکه کدها دستکاری شده باشن

شما دقیقا برای پیاده سازی auth چیکار کردید؟ دستورات زیر رو اجرا کردید؟

composer require laravel/ui

php artisan ui vue --auth

بله همین دستورات رو  انجام دادم

وارد این گفتگو شوید

میتوانید پیام خود را ارسال کنید و بعد ثبت نام نمایید. در صورتی که حساب کاربری دارید, هم اکنون وارد شوید و در این گفتگو شرکت کنید.

مهمان
پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...