رفتن به مطلب
انجمن پشتیبانی لاراول ایران

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

xvision

خاموش کردن سرور لاراول

Recommended Posts

برای استفاده از زامپ و کار روی سایر سایت ها در لوکال به نظر می رسه که باید سرور لاراول رو خاموش کنیم چون با زدن localhost باز هم لاراول اجرا میشه 

لطفا راهنمایی کنید که سرور لاراول رو چطور میشه خاموش کرد تا موقتا بشه از زمپ استفاده های دیگه هم کرد

متشکرم

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

هنوز نمی دونم که آیا راه بهتری هم هست یا خیر 

اما دم دستی ترین راه برای فعال کردن مجدد زامپ اینه که بریم توی فایل httpd-vhosts.conf و VirtualHost تعریف شده رو بوسیله کامنت کردن غیر فعال کنیم

من که این کار رو کردم 

اما شاید راهی وجود داشته باشه که بدون از کار انداختن VirtualHost لاراول بشه روی سایت های دیگه هم کار کرد که در این صورت ممنون می شم دوستان خبره بیان و توضیح بدن

در 12 ساعت قبل، ابوالفضل طالبی گفته است :

سرور لاراول روی پورت 8000 هست و ارتباطی به زمپ شما نداره و نباید کلا مشکلی توی کار با سایت های دیگه و لاراول داشته باشید

حق با شما است ، سوال من غلط بود

من وقتی می خواستم از زمپ استفاده کنم در هر شرایطی باز پروژه لاراول رو باز می کرد بنابراین فکر کرده بودم که ایراد از سرور لاراول باشه

اما متوجه شدم که اگر هاست مجازی ایجاد شده رو غیر فعال کنم و از همون سرور لاراول روی پورت 8000 استفاده کنم به همه موارد دسترسی دارم و مشکل هم حل میشه فقط نوع آدرس دهی طبیعتا متفاوت خواهد بود.

سوال اینجاست که آیا روشی هست که همزمان بشه هم از هاست مجازی استفاده کرد و هم به سایر سایت های درست شده روی زمپ یا تنها راه همون چیزی است که من انجام دادم ؟

وارد این گفتگو شوید

میتوانید پیام خود را ارسال کنید و بعد ثبت نام نمایید. در صورتی که حساب کاربری دارید, هم اکنون وارد شوید و در این گفتگو شرکت کنید.

مهمان
پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...