رفتن به مطلب
انجمن پشتیبانی لاراول ایران

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

saeidmamadi

استفاده از فیلتر های متعدد و تو درتو

Recommended Posts

سلام و خسته نباشید من در لاراول تازه کار هستم ولی سابقه چندسال php کار کردن رو دارم .

قبلاْ در پروژه های php و زمانی که قصد نمایش اطلاعات رو در Table داشتم از پلاگین دیتا تیبل در پروژه هام استفاده می کردم و این پلاگین در قسمت server side قابلیت های خوبی داره که یکی از مزایاش اینه که کلیه عملیات های مربوط به filter و جست و جو رو خودش انجام میده و نیاز نیست شما کار خاصی انجام بدی  . مثلا فیلتر روی قیمت و بعدش روی سال ساخت و ... خلاصه کلام اینکه الان به مقتضیات کارم قصد استفاده از اون پلاگین رو ندارم و با پروژه ای روبرو هستم که محصولات باید شبیه به دیجی کالا نمایش داده بشوند و بتوان همزمان چندین فیلتر رو روشون اعمال کرد (قیمت  . برند . سال ساخت و ...) که طبیعتاْ این قضیه در بحث table جا نمیگیره  حداقل در لایه نمایش با جدول سرو کار ندارم . بنا بر این ۲ تا سوال دارم

۱-آیا پلاگینی سراغ دارید که بشه عملیات های جست و جو و فیلتر رو خودش انجام بده و از نظر ظاهری هم چیزی مثل دیجی کالا ، دیوار باشه ؟

۲- فارغ از بحث نمایش آیا لاراول قابلیتی داره که بتونه چندفیلتر همزمان رو اعمال کنه یا باید دستی نوشته بشه ؟

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

در لاراول بخش نمایش و کلا ui رو باید خودتون طراحی کنید اما در بحث فیلتر کردن پکیج های زیادی در لاراول هست که خیلی قوی و کامل هستند و میتونید از این پکیج ها به راحتی استفاده کنید مانند:

https://github.com/Tucker-Eric/EloquentFilter

https://github.com/hmshafeeq/eloquent-filter

وارد این گفتگو شوید

میتوانید پیام خود را ارسال کنید و بعد ثبت نام نمایید. در صورتی که حساب کاربری دارید, هم اکنون وارد شوید و در این گفتگو شرکت کنید.

مهمان
پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...