رفتن به مطلب
انجمن پشتیبانی لاراول ایران

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

j_mehdi

null بودن request->file هنگام دریافت تصاویر و نمایش پیغام خطا در کامپوننت و ....

Recommended Posts

سلام استاد گرامی... 

بابت اموزش های خوب تون ممنونم...

استاد بنده به تا مسئله برخورد کردم..... اینقدرتو نت هم گشتم .... و خیلی راه ها رو هم امتحان کردم.... جواب نداده! لطفا کمک کنید... 

1- استاد بنده میخام از کامپوننت و vue.js در لاراول استفاده کنم..چون نمیخام صفحات رفرش بشن و ..... یه کامپوننت درست کردم بنام slider-add.vue که از اینجا اطلاعات و میفرستم به سمت کنترلر برای ذخیره ...همه اطلاعات از سمت کنترلر دریافت میکنم...الا تصاویر و...!!!!!  وقتی از دستور ()request->file استفاده میکنم برای دریافت عکس در کنترلر null میزنه اما وقتی از دستور ()request->get استفاده میکنم...نام عکس با پسوندش میاره..!!!!!! واقعا نمیدونم...چکار کنم..؟!!!!! از فرم استفاده کردم نشد...بدون فرم ..... در axios از formdata استفاده کردم..نشد...بدون اون نشد...!!!! و..... خواهش میکنم...کمک کنید..با تشکر..

2- مسئله بعدی نمایش پیغام خطا یا validata فیلدهاس..... چطور تو همین کاپوننت slider-add.vue بتونم خطاها رو نمایش بدم... مثلا اگر فیلدی خالیه....یا ..... تو blade راحته....اما تو کامپوننت بنده سرچ کردم از v-form گفته بودن استفاده کنید بهتره....منم نصب کردم و...داخلش استفاده کردم....اما پیغام خطا رو هم نشون نمیده!! دستور validata ها و پیغام فارسی رو داخل یه request ایجاد کردم...   لطفا بگید..چطوریه..با تشکر....

3- یه مسئله دیگه استاد..اینه که چرا وقتی این دستور رو برای اعتبار سنجی عکس استفاده میکنم    'image'=> 'reqired|image  و وقتی عکسی رو انتخاب میکنم این خطا رو هی از من میگیره :

["The banner must be an image.", "The banner must be a file of type: jpeg, jpg, png, bmp, gif, svg."]    نوع فرمتش  هم مشخص کردم...اما خطا میده..!!! میگه باید عکس باشه..خب عکس بهش دادم!!!!! استاد خواهش میکنم....کمکم کنید....

ممنونم استاد گرامی..

هاست لاراول با پشتیبانی 24 ساعته و امکانات کامل از مدیرهاست

وارد این گفتگو شوید

میتوانید پیام خود را ارسال کنید و بعد ثبت نام نمایید. در صورتی که حساب کاربری دارید, هم اکنون وارد شوید و در این گفتگو شرکت کنید.

مهمان
پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• جدید...